Інтерес студентів першого курсу спеціальності Цивільна безпека історією університету

Студенти першого курсу спеціальності цивільна безпека виявили бажання ознайомитись з історією розвитку Хмельницького національного університету. На їх прохання, куратором Ольгою Романішиною сьогодні було організовано відвідування музею історії ХНУ. Директор музею Петро Костянтинович провів цікаву екскурсію по експонатам музея, цікаво розповів та ознайомив студентів з етапами створення та розвитку нашого Університету, з керівниками та засновниками, які стояли у витоків ХНУ, з теперішнім керівництвом та напрямами діяльності на навчання університету. Студенти отримали задоволення від отриманої інформації та побачених наочних матеріалів. Щиро дякували за пізнавальну та корисну екскурсію.