Круглий стіл «Переваги та особливості застосування інноваційних педагогічних технологій у вивченні безпекових дисциплін в закладах вищої освіти»

Організатор – Навчально-методичний центр цивільного захисту та безпеки життєдіяльності у Хмельницькій області.

18  травня 2023 року викладачі кафедри будівництва та цивільної безпеки Ольга Романішина та Анатолій Нестер  прийняли участь у засіданні круглого столу «Переваги та особливості застосування інноваційних педагогічних технологій у вивченні безпекових дисциплін в закладах вищої освіти», організованого Навчально-методичним центром цивільного захисту та безпеки життєдіяльності у Хмельницькій області. Учасниками круглого столу проводилося обговорення про важливість та необхідність викладання безпекових дисциплін: «Безпека життєдіяльності», «Основи охорони праці та цивільний захист», зважаючи на ситуацію сьогодення, коли усі студенти закладів вищої освіти незалежно від спеціальності повинні володіти безпековими компетентностями щодо захисту свого життя, здоров’я та навколишнього середовища. Забезпечення цих базових компетентностей повинно мати  як теоретичний, так і практичний характер. В ході дискусії було підтримано пропозицію начальника Навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності у Хмельницькій області, полковника служби цивільного захисту Альони Мул про клопотання перед Міністерством освіти та науки щодо включення загальних та фахових компетентностей забезпечення безпеки життєдіяльності та цивільного захисту та результатів навчання з цих питань до стандартів вищої освіти усіх спеціальностей. Доповіді учасників були цікавими, змістовними та різносторонніми. Дякуємо організаторам за цікавий захід.