Наукова робота студентів спеціальності «Цивільна безпека»

На кафедрі будівництва та цивільної безпеки протягом року діяли студентські наукові гуртки, в яких активну участь поряд з студентами приймали викладачі кафедри:

1. Науковий гурток «Електробезпека», керівник доц. Нестер А.А.

2. Науковий гурток «Ризики сучасного виробництва», керівник доц. Романішина О.В.

Робота кружків дозволила розширити погляди студентів на питання охорони праці, ризики виникнення нещасних випадків, дала можливість вільного та широкого обміну інформацією.

В ході роботи наукових кружків студенти готують доповіді по проведеним аналітичним та практичним дослідженням за затвердженими темами. Далі викладачі разом із студентами обговорюють доповіді та затверджують результати досліджень.

Засідання наукових гуртків проводилися, як дистанційно, так і очно.

В кінці 2023р (листопад) проведені заключні засідання кружків, спільне фотографування учасників. Фото представлені нижче.