Участь студентів та викладачів кафедри будівництва та цивільної безпеки у Міжнародній науково-практичній конференції

18-19 жовтня 2022 року в Хмельницькому національному університеті відбулася Міжнародна науково-практична конференція здобувачів вищої освіти і молодих учених «СУЧАСНІ ТЕНДЕНЦІЇ РОЗВИТКУ ІНЖЕНЕРІЇ, ТЕХНОЛОГІЙ ТА ТРАНСПОРТУ». Конференцію присвячено  60-річчю Хмельницького національного університету.

Кафедра будівництва та цивільної безпека брала активну участь до запрошення науковців та студентів Вузів України до участі в конференції. Так, в пленарному та секційному засіданнях та публікації тез доповідей на конференції брали участь представники Національного університету цивільного захисту України, Національного університету водного господарства та природокористування, м. Рівне, Україна; Рівненського науково-дослідного експертно-криміналістичного центру МВС України, м. Рівне, Придніпровської державної академії будівництва та архітектури, м. Дніпро, Національного авіаційного університету, м. Київ.

На пленарному засіданні з вітальним словом учасникам конференції виступили проректор з наукової роботи Хмельницького національного, д.т.н., проф. Олег Синюк та Віктор Олександренко д.т.н., проф., декан факультету інженерії транспорту та архітектури.

На засіданні секції «Шляхи удосконалення охорони праці та цивільної безпеки за допомогою сучасних інноваційних технологій» виступили з доповідями студенти спеціальності Цивільна безпека ХНУ: Дар’я Руснак з темою «Удосконалення напрямів забезпечення пожежної безпеки», керівник доцент кафедри будівництва та цивільної безпеки Ольга Романішина та студент-магістр Андрій Андрійчук «Особливості проведення аваріно-рятувальних заходів в умовах надзвичайних ситуацій та розробка заходів щодо їх покращення», керівник доцент кафедри будівництва та цивільної безпеки Костянтин Паршенко. Студенти підготовили матеріал на високому професійному рівні, інші учасники конференції були зацікавлені представленою інформацією, обговорювали її та задавали наукові питання та пропозиції.