Захист магістерських робіт студентів спеціальності 263 – Цивільна безпека

Сьогодні 20 грудня 2022 відбувся захист магістерських робіт студентів спеціальності 263 «Цивільна безпека». В ході захисту студенти висвітлювали актуальні проблеми в сфері цивільного захисту та охорони праці та пропонували шляхи їх вирішення та удосконалення. Були відмічені, як кращі роботи студентів Соколан Ю.С. «Розробка рекомендаційної системи оцінки умов праці при роботі за персональним комп’ютером», Яцюк О. «Розробка автоматизованої системи обліку нещасних випадків», Андрійчук А. «Розробка заходів щодо покращення аварійно-рятувальних заходів в умовах надзвичайних ситуацій» та Гац О.В.« Аудит та удосконалення системи управління охорони праці торгівельного центру “Таврія-В». Члени комісії високо оцінили представленні роботи, усі студенти отримали найкращі оцінки.