Зустріч викладачів кафедри із стейкхолдерами

28 – го квітня відбулася зустріч викладачів кафедри будівництва та цивільної безпеки Хмельницького національного університету із стейкхолдерами – начальником відділу нагляду в будівництві, котлонагляді на транспорті та зв’язку Управління Держпраці у Хмельницькій області Закотянським Валерієм Володимировичем та директором ТОВ навчально-методичний центр «охорона праці» Філіпчуком Тарасом Михайловичем. Стейкхолдери доповіли про важливість підготовки студентів за спеціальністю «Цивільна безпека» в зв’язку з актуальністю сьогодення та маючи практичний професійний досвід в цій сфері діяльності. В ході зустрічі відбулося обговорення Освітньо-професійних програм «Охорона праці( за галузями)» підготовки бакалаврів та магістрів спеціальності 263 «Цивільна безпека». Стейкхолдерами було запропоновано збільшити обсяг кредитів з дисципліни «Безпечна експлуатація інженерних систем та мереж» в зв’язку із запланованим курсовим проектуванням з даної дисципліни та збільшити обсяг кредитів з дисципліни «Експертиза потенційно небезпечних виробничих технологій» в зв’язку з практичною необхідністю поглиблення знать та компетентностей з даних важливих дисциплін.